Eliminacje 41. Małego Konkursu Recytatorskiego

4 maja 2022 roku w Miejskim Domu Kultury w Bełżycach odbyły się gminne eliminacje 41. Małego Konkursu Recytatorskiego. Wzięło w nich udział 22 uczniów z naszej szkoły z klas I-III. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności przed komisją, w skład której wchodziły panie: J. Kaznowska, J. Sidorowicz, D. Chudzik oraz E. Goliszek.

Laureatkami konkursu zostały:

• miejsce II – Zuzanna Karbowniczek kl.1a
  • miejsce III – Lena Pietraś kl.1b

Werdykt odczytała przewodnicząca jury pani Joanna Kaznowska, a upominki nagrodzonym wręczył Burmistrz Bełżyc Ireneusz Łucka. Uczestnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z kategorii będą mogli spróbować swoich sił w etapie powiatowym konkursu.

Wygranym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom, nauczycielom i rodzicom składamy podziękowania za udział i zaangażowanie w przygotowania.