Prezenty od serca – Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku, pod koniec stycznia obchodzimy święto najważniejszych osób w życiu każdej rodziny – Dzień Babci i Dziadka. Szczególną rolę dziadkowie odgrywają w życiu najmłodszych, od których zawsze otrzymują wiele miłości.

Z tej okazji 12 stycznia 2023 r. w MGBP, odbyły się warsztaty dla uczniów II „d” pod hasłem „Prezent od serca dla Babci i Dziadka”.

Głównym celem spotkania było stworzenie wyjątkowych prezentów dla babć i dziadków z okazji ich święta. Podczas zajęć dzieci wyczarowały z przygotowanych materiałów  magnesowe serca i kwiaty na lodówkę.

Zajęcia przebiegały w miłej i wesołej atmosferze. Po wykonaniu prac wszyscy z ciekawością słuchali czytanej bajki „Tupcio Chrupcio – wizyta u dziadków”.

Samodzielnie wykonane dzieła, to najlepsze pomysły na prezent, a jednocześnie sposób, aby wyrazić wdzięczność za okazaną miłość i opiekę, którymi dziadkowie obdarzają swoje wnuki na co dzień.

Dziękujemy Pani Agnieszce za przeprowadzenie zajęć

Kl. II „d”