MOJA PASJA - SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM

29 marca 2023 r. gościliśmy Pana Wojciecha Kwietniewskiego, który przybył do naszej szkoły, aby opowiedzieć nam o swojej pasji, jaką jest fotografia przyrody, zwłaszcza ptaków. Uczniowie poznali techniki i sposoby fotografowania dzikich zwierząt, wykorzystywany do tego sprzęt i różne pomoce, a także to, czym jest etyka w życiu fotografa przyrody.

Uzupełnieniem pogadanki Pana Wojciecha jest wystawa Jego zdjęć, którą można oglądać przez cały tydzień w holu przed sekretariatem. Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników  Gminnego Ośrodka Kultury w Chodlu za udostepnienie zdjęć.

Panu Wojciechowi życzymy  pięknego światła i fotograficznego szczęścia, wspaniałych przygód z aparatem w ręku i nowych, ciekawszych spojrzeń przez obiektyw oraz realizacji fotograficznych pasji! Dziękujemy za spotkanie.