PODSUMOWANIE ŚWIĄTECZNEJ AKCJI

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”
Święty Jan Paweł II

W marcu przeprowadzona została szkolna Akcja Charytatywna „Świece okopowe dla Żołnierzy z ukraińskiej Armii”. Do Akcji włączyli się uczniowie z całej społeczności szkolnej, począwszy od klas 0, a skończywszy na ósmych klasach. Zbiórka polegała na dostarczeniu do szkoły czystych, metalowych puszek lub świec woskowych. Reasumując Akcję – zebraliśmy 30 kg świec i 170 puszek. Produkty te zostaną przekazane do Sióstr Zakonnych w Lubartowie i poddane będą dalszej przeróbce, z której  powstaną świece okopowe służące żołnierzom ukraińskim do ogrzania się lub jako oświetlenie podczas trwającej ukraińsko-rosyjskiej wojny.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Darczyńcom za ogromne zaangażowanie, empatię i dobre serca.

Dorota Nowak,
Beata Jęczeń,