Warsztaty ekologiczne zorganizowane we współpracy z ZZOK w Bełżycach

Dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w warsztatach ekologicznych zorganizowanych we współpracy z ZZOK w Bełżycach. Podczas spotkania przedszkolaki poznały sposoby na oszczędzanie energii i wody oraz dowiedziały się, jak dbać o naszą planetę na co dzień.

Największą atrakcją był trening segregacji odpadów, w trakcie którego dzieci testowały swoje umiejętności w praktyce. Uczyły się, jak bezbłędnie dopasować konkretne odpady do właściwych pojemników. Odkryły, że odpady to prawdziwe skarby, z których można zrobić coś nowego! Serdecznie dziękujemy przedstawicielom ZZOK za angażujące zajęcia. Teraz nasze przedszkolaki doskonale wiedzą, że segregacja to super sprawa!

Zdjęcia>>

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych