Wycieczka integracyjna kl. 4b i 4c

W piękny październikowy poniedziałek wybraliśmy się na wycieczkę integracyjną do leżących nieopodal naszej szkoły Wierzchowisk. Czekała tam na nas górka, las i ognisko oraz wiele zaplanowanych gier i zabaw. Zadbały o to nasze Panie Wychowawczynie p. Katarzyna Wrońska i p. Dorota Ścibak. Wszyscy zaopatrzeni w dobry humor i prowiant ruszyliśmy w drogę. Po przyjeździe częstowaliśmy się paluszkami i tyle ile paluszków wybraliśmy, tyle mieliśmy powiedzieć informacji o sobie, aby lepiej się poznać. Graliśmy w dwa ognie, berka kucanego, rywalizowaliśmy między sobą w dwóch drużynach, graliśmy w piłkę i piekliśmy kiełbaskę Podziwialiśmy też piękno przyrody podczas spaceru po lesie. Doskonalimy umiejętności pracy w grupie poznając nasze mocne strony. Dzięki tej udanej wycieczce wiemy, że możemy na siebie liczyć i razem dobrze się bawić.

Uczniowie klasy 4b i 4c z Wychowawcami