Warsztaty plastyczne w kl. 1a z okazji Dnia Kobiet

3 marca w kl. 1a odbyły się warsztaty plastyczne z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Podczas zajęć gościliśmy p. Agnieszkę Piłat z naszej biblioteki, która pomogła nam w wykonaniu pięknych kartek z życzeniami. Dzieci ozdabiały swoje prace pięknymi wzorami (motylkami, kwiatuszkami, serduszkami) wyciętymi przy pomocy maszyny „Big Shot”, którą przyniosła na zajęcia  p. Agnieszka. Dzięki temu powstały piękne i kreatywne kartki.

Podczas zajęć w świetlicy szkolnej dzieci z kl. 1a wykonały również piękne prace związane ze świętem kobiet. Umieściliśmy je na szkolnej gazetce w sali świetlicowej.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet życzymy wszystkim paniom i tym małym i tym dużym wiele radości, zdrowia i uśmiechu na twarzy każdego dnia, nie tylko 8 marca.

Aneta Żydek