Sukces uczennicy Julii Dębickiej z języka angielskiego!

julkaZ ogromną satysfakcją informujemy, że uczennica  naszej szkoły Julia Dębicka z klasy VIIIa, realizująca indywidualny program nauczania z języka angielskiego, zdobyła tytuł Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Juniorów organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu. Tytuł Laureata daje Julii uprawnienia do zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty z części językowej, jak również możliwość składania dokumentów do wybranej szkoły z pierwszeństwem w rekrutacji.

Julia przeszła ze znakomitymi wynikami przez trzy etapy (siedem części) olimpiady, w tym dwie rozmowy ustne on-line i projekt filmowy o zdalnej edukacji. Uczennica musiała wykazać się nie tylko doskonałą znajomością języka angielskiego, ale również szeroką wiedzą kulturową dot. krajów anglojęzycznych. Więcej informacji na temat olimpiady można znaleźć pod linkiem https://ojaj.wsjo.pl/.

Serdecznie gratulujemy Julii  i życzymy jeszcze wielu sukcesów na edukacyjnej drodze!

Katarzyna Wrońska