Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

W dniu 8.11.2017 przedstawiciele klas II A oraz III B gimnazjum wraz z Chórem Gaudeamus zaprezentowali program artystyczny aby upamiętnić 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Poprzez słowo, muzykę i obraz przypomnieli najważniejsze momenty dziejowe związane z walką o niepodległość w XX wieku. Wskazali jak ważne miejsce w sercu każdego Polaka powinny zajmować słowa OJCZYZNA, PATRIOTYZM, co więcej – przekonywali, że należy o nich pamiętać i je realizować w codziennym życiu. Występ młodzieży upiększyły pieśni o tematyce wojennej i niepodległościowej w wykonaniu szkolnego chóru.

Zdjęcia>>

Renata Krasula

Marzena Goc

Przydział sali na spotkania z wychowawcami 15.11.2017 r.
17:00 zebranie ogólne 
dla rodzicówz klas V, VI, VII i II-III Gimnazjum (mała sala gimnastyczna) 

TEMAT: Przeciwdziałanie zachowaniom ryzykownym dzieci i młodzieży"

Zebranie komitetu ds. Balu gimnazjalnego 18:30 (gabinet dyrektora)

Lp.

Klasa

Wychowawca

Sala

1.   

4a

Anna Stawińska

21

2.   

4b

Anna Wójtowicz

MCI

3.   

4c

Małgorzata Pietraś

24

4.   

4d

Marzena Gąska

23

5.   

5a

Zebranie w innym terminie

 

6.   

5b

Anna Chawrylak

20

7.   

5c

Magdalena Snop

22

8.   

6a

Krystyna Weiss

38

9.   

6b

Katarzyna Wrońska

36

10.                   

7a

Teresa Rynkowska- Rudzka

44

11.                   

7b

Katarzyna Brewczak

48

12.                   

7c

Urszula Pawłowska

41

13.                   

IIAG

Renata Krasula

40

14.                   

IIBG

Dorota Ścibak

46

15.                   

IICG

Beata Szymczyk

43

16.                   

IIDG

Katarzyna Woś

37

17.                   

IIIAG

Joanna Sieńko

45

18.                   

IIIBG

Anna Pac- Smoła

49

19.                   

IIICG

Anna Dyguś

39

Imię i nazwisko n-la

przedmiot

data

Godz

wrzesień- spotkanie z rodzicami

grudzień

miejsce konsultacji: pokój nauczycielski

Anna Stawińska

wychowawca kl4a / j.polski

19.12.2017

11.25-12.10

Anna Wójtowicz

wychowawca kl4b / matematyka

07.17.2017

12.30-13.15

Małgorzata Pietraś

wychowawca kl4c / j.polski/j. rosyjski

06.12.2017

12.30-13.15

Marzena Gąska

wychowawca kl4d / matematyka

08.12.2017

9.40-13.30

Alina Widelska

wychowawca kl5a / przyroda

   

Anna Chawrylak

wychowawca kl5b / matematyka

06.12.2017

8.00-8.45

Magdalena Snop

wychowawca kl5c / j.angielski

07.12.2017

10.35-11.20

Krystyna Weiss

wychowawca kl6a / j.polski

13.12.2017

12.30-13.15

Katarzyna Wrońska

wychowawca kl6b / j.angielski

11.12.2017

10.35-11.20

Teresa Rynkowska

wychowawca kl7a / matematyka

15.12.2017

9.45-10.30

Katarzyna Brewczak

wychowawca kl7b / j.polski

07.12.2017

11.25-12.10

Urszula Pawłowska

wychowawca kl7c / j.angielski

08.12.2017

8.50-9.35

Renata Krasula

wychowawca kl2a G/ histora

14.12.2017

12.30-13.15

Dorota Ścibak

wychowawca kl2bG / matematyka

12.12.2017

10.35-11.20

Beata Szymczyk

wychowawca kl2cG / biologia

07.12.2017

11.25-12.10

Katarzyna Woś

wychowawca kl2dG / j.polski

06.12.2017

11.25-12.10

Joanna Sieńko

wychowawca kl3aG / j.niemiecki/ informatyka

13.12.2017

10.35-11.20

Anna Pac-Smoła

wychowawca kl3bG / j.angielski

12.12.2017

8.50-9.35

Izabella Fila

wychowawca kl3cG / j.niemiecki

   

Anna Dyguś

pedagog

13.12.2017

12.00-13.00

Monika Wójcik

chemia

12.12.2017

12.30-13.15

Piotr Żuk

fizyka/ geografia

06.12.2017

13.35-12.20

Edyta Rząd

plastyka

13.12.2017

12.30-13.15

Urszula Sobiepan

muzyka

05.12.2017

11.25-12.10

Monika Plewik

religia

04.12.2017

9.45-10.30

ks Łukasz

religia

11.12.2017

8.50-9.35

Natalia Iwaniec

j. angielski

07.12.2017

12.30-13.15

Agnieszka Chomicka

j. polski

04.12.2017

13.35-14.20

Adam Skraiński

wos

08.12.2017

9.45-10.35

Ewa Pietrzyk

historia

08.12.2017

11.25-12.10

Marek Chemperek

informatyka

06.12.2017

14.25-15.10

Andrzej Pietraś

informatyka

05.12.2017

8.00-8.45

Małgorzata Bojar

w-f

12.12.2017

8.50-10.00

Wojciech Ostasz

w-f

14.12.2017

10.35-11.20

Rafał Kwiatkowski

w-f

08.12.2017

10.35-11.20

Jarosław Górka

w-f

08.12.2017

11.25-12.10

Michał Dyguś

w-f

11.12.2017

11.25-12.10

Bojar Tomasz

w-f

04.12.2017

14.25-15.10

To, że poezja Bolesława Leśmiana inspiruje do twórczych interpretacji, udowodniły uczennice klas 7, które wzięły udział w gminnych przesłuchaniach w ramach 21. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego inspirowanego twórczością poety.

Zuzanna Toruń z kl. 7 c zdobyła tytuł laureata i będzie reprezentować szkołę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 22 listopada br. w Lublinie. Natomiast Jagoda Czubak z kl. 7 a otrzymała wyróżnienie za prezentację wiersza "Lalka". Uczennice przygotowała pani Agnieszka Chomicka.

Zdjęcia>>


Prowadzący: edukatorzy Psychoterapii i Profilaktyki "Odzyskaj siebie"

 

 

 

 

 

 

 

TEMAT

„Uzależnienia XXI wieku – wpływ fonoholizmu na funkcjonowanie człowieka”.

 

L.P.

KLASA

TERMIN

 

MIEJSCE

1.

IV „d”

17. 11. 2017 r. /piątek/

godz. 8.00 – 8.45

sala nr 34

2.

IV „b”

17. 11. 2017 r. /piątek/

godz. 8.50 – 9.35

sala nr 21

3.

IV „c”

17. 11. 2017 r. /piątek/

godz. 9.45 – 10.30

sala nr 23

4.

IV „a”

17. 11. 2017 r. /piątek/

godz. 10.35 – 11.20

sala nr 21

 

Bożena Watras – pedagog szkolny

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim    

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

      szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo