POLSKI CZERWONY KRZYŻ

ogłasza, że w dniach od 25.10.2017 r. do 15.11.2017 r. organizowana jest pomoc uczniom pochodzących z rodzin najuboższych pod hasłem

„WYPRAWKA DLA ŻAKA”.

Prosimy uczniów naszej szkoły o zbiórkę pomocy szkolnych (plecaki, zeszyty, piórniki, kredki, ołówki, flamastry, itp.). Uczniowie otrzymują za przyniesienie darów zapis w dzienniku elektronicznym (pochwałę).

Dary prosimy składać u wychowawców, bądź u pedagoga szkolnego kl. V-VII i gimnazjum, pok. nr 47 (budynek Gimnazjum, II piętro).

Dziękujemy!