14 czerwca uroczyście podsumowaliśmy konkursy profilaktyczne realizowane w kl. 0 – IV

1. „Czyste powietrze wokół nas” – uczniowie oddziałów przedszkolnych
  2. „Mam prawo do czystego powietrza” – uczniowie kl. I
  3. „Nie pal przy mnie, proszę” – uczniowie kl. II – III
  4. „Wybieram zdrowie” – uczniowie kl. IV

Uczniowie wykonali 130 prac w różnych kategoriach: plakat, utwór wierszowany i prezentacja multimedialna. Wybór tych najlepszych był niezmiernie trudny. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki, a laureaci super nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Bełżyce, Radę Rodziców naszej szkoły oraz właścicieli księgarni „Topa-z” w Bełżycach. Sponsorom nagród serdecznie dziękujemy, a uczestnikom konkursów gratulujemy pomysłowości w tworzeniu swoich dzieł.

Niektóre prace naszych uczniów zostały zaprezentowane uczestnikom Wojewódzkiej Konferencji „Uczniowie biegną po zdrowie” w dniu 12 czerwca 2018 r. w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego zorganizowanej przez Lubelski Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny.

Bożena Watras – pedagog szkolny