KONKURS NA NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 JEST JUŻ ROZSTRZYGNIĘTY!

W miesiącu czerwcu został rozstrzygnięty Całoroczny Konkurs Biblioteczny na Najlepszego Czytelnika bieżącego roku szkolnego – „Czytelnik z pasją”. Wzięli w nim udział uczniowie z klas 0-III.

Panie bibliotekarki oceniając konkurs, zgodnie z regulaminem, wzięły pod uwagę  następujące kryteria: liczbę wypożyczonych książek, terminowość oddawania, dbałość o wypożyczone książki oraz kulturę zachowania ucznia na terenie biblioteki. Spośród wszystkich uczniów z klas 0-III najaktywniejszymi czytelnikami z Pierwszej Dziesiątki zostali:

Barbara Czuryszkiewicz kl. 0 b
Aleksandra Matyjasik kl. I a
Julia Kotłowska kl. I b
Kamila Opoka kl. I b
Aleksandra Banach kl. 0 a
Zuzanna Karbowniczek kl. I a

Zwycięzcy otrzymają Dyplomy, nagrody książkowe oraz pochwały do dziennika. Wręczenie nagród odbędzie się w Zakończenie Roku Szkolnego. Serdecznie gratulujemy laureatom i nagrodzonym w Konkursie!

Dorota Nowak, Agnieszka Piłat