Koncert jesienny w świetlicy

Piątego listopada br. w świetlicy szkolnej odbył się koncert chóru szkolnego „Gaudium”. Świetliczaki miały okazję wysłuchać m.in. utworów takich jak: „Pan Wahadło”, „Deszczowa kropelka”, „A ja patrzę, a ja słucham”, „Dźwięki, gamy dobrze znamy”. Za radość płynącą z muzyki i wspólnego z nią obcowania, chórzyści zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami zgromadzonej w świetlicy publiczności.

Serdecznie dziękuję Pani Marzenie Goc i chórzystom za danie nam szansy wysłuchania przyjemnej muzyki w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa, kiedy wyjście do teatru czy filharmonii jest niemożliwe.

Zjęcia>>

Agata Skurska