Karnawał w świetlicy

Trwa karnawał. Zgodnie z tradycją „W karnawale, w karnawale… wielkie bale” w naszej świetlicy ze względu na bezpieczeństwo odbyła się tylko namiastka karnawału.. Wśród karnawałowych rekwizytów nie zabrakło kolorowych okularów i karnawałowych masek wykonanych podczas zajęć plastycznych różnymi technikami przez naszych świetliczków według swojego projektu.  Dodatkowo, dzieci poszerzyły swoją wiedzę o historii najsłynniejszych  karnawałów, np. w Wenecji. W zabawach, które odbyły się  w bieżącym miesiącu. wzięli udział uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe. Przebrane dzieci w różne maski karnawałowe, jak również w czapki  karnawałowe  świetnie bawiły się. Były zabawy, konkursy, tj.” Bajkowe zagadki i krzyżówki” , „Bajkowe Kalambury” oraz „Zabawa z krzesełkami”. Zarówno, zabawy jak i prace plastyczne sprawiły wszystkim wiele radości i satysfakcji. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

Dorota Nowak