Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

Wykaz kół zainteresowań w klasach I-III

w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

roku szkolnym 2018/2019

Lp. Opiekun koła Rodzaj koła Dzień/godzina Sala
1. Urszula Pawłowska koło języka angielskiego w klasach II ,,b” i II ,,c” piątek 8.55- 9.40 12
2. Elżbieta Gontarczyk ,,Słucham, czytam i tworzę” piątek 12.55-13.40 16
3. Anna Bogusz Rosnę i rozwijam się, czyli eksperymentowanie w klasie II wtorek 14.25- 15.30 10
4. Marzena Goc Chór Gaudium – klasy I-III wtorek 12.55-13.40czwartek 12.55- 13.40 16
5. Agata Ćwiklińska ,,Sportowo i zdrowo” wtorek 12. 35- 13.20 s-gim/26
6. Anna Chojnacka koło ortograficzne wtorek 10.45- 11.30 26
7. Elżbieta Góra koło szachowe      wtorek 14.30-15.15 MCI
8. Elżbieta Gontarczyk ,,Zabawa, muzyka i taniec w klasie I” wtorek 11.50-12.35 16/s- kor
9. Edyta Anasiewicz koło języka angielskiego w klasach pierwszych czwartek 13.50-14.35 15
10. Dorota Niewczas koło gier logicznych środa 9.50 -10.35 26
11. Irena Żydek koło biblijno – liturgiczne piątek 8.55- 9.40 19
12. Anna Ambrożkiewicz Wolontariat klasy III środa 12.30-12.55 MCI
13. Dorota Nowak koło języka angielskiego w klasie II ,,a” środa 11.50- 12.35 16
13. Anna Bogusz zajęcia ruchowe czwartek 12.40-13.25 s. gim
15. Anna Marcewicz koło logicznego myślenia,,Rusz głową” piątek 11.50- 12.35 19
16. Michał Dyguś koło sportowe- pływanie piątek 14.35-15.20 pływ.
17. Michał Dyguś koło sportowe- piłka nożna poniedziałek 16.00-17.00 stadion
18. Rafał Kwiatkowski koło sportowe- pływanie środa 12.55-13.40 pływ.

 Wykaz kół zainteresowań w klasach IV-VIII oraz oddziały gimnazjalne

w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

roku szkolnym 2018/2019

 

Dzień

 Godzina

Osoba prowadząca

Charakter zajęć

numer sali

Poniedziałek

8:00-8:45

Teresa Rynkowska

Indywidualny program nauczania z matematyki

44

9:50-10:35

Anna Wójtowicz

Koło matematyczne– kl. 5 b

29

12:55-13:40

Ewelina Gajowiak

Koło polonistyczne kl. 4

40

Alina Nizioł

Koło przyrodnicze dla kl. 4

20

13:50-14:35

Anna Chawrylak

Koło matematyczne– kl. 8b

30

Edyta Rząd

Koło plastyczne

34

13:50-15:30

Marzena Gąska

Indywidualny program nauczania z matematyki

29

14:45-15:30

Anna Chawrylak

Koło matematyczne– kl. 8c

44

Katarzyna Brewczak

Koło polonistyczne w kl. 6 c (co drugi tydzień)

38

Krystyna Weiss

Klub ortografitti (co drugi tydzień)

20

Anna Stawińska

Koło teatralne dla kl. 5a, 5b

21

Teresa Rynkowska-Rudzka

Koło matematyczne– kl. 8 a

44

Dorota Ścibak

Koło matematyczne– kl. IIIBG i IIICG

46

Natalia Iwaniec

Koło języka angielskiego dla kl. IIIBG, IIICG

43

Katarzyna Wrońska

Koło języka angielskiego dla kl. 8a

37

Urszula Pawłowska

Koło języka angielskiego dla kl. IIIBG, IIICG, IIIDG

40

Joanna Sieńko

Koło języka niemieckiego dla. kl. IIIB

39

Anna Pac

Koło języka francuskiego

36

Tomasz Bojar

Zespołowe gry sportowe

Hala sportowa

Urszula Sobiepan

Koło taneczne kl. 4a i 5d

48

Grzegorz Zagajewski

Koło historyczne

42

15:30-16:15

Monika Wójcik

Koło chemiczne kl. III G

41

Wtorek

8:00-8:45

Katarzyna Wrońska

Indywidualny program nauczania z j. angielskiego

41

8:55-9:40

Marzena Gąska

Koło matematyczne– kl. 5 d i 6 c.

37

13:50-14:35

Magdalena Snop

Koło języka angielskiego dla kl. 4e

22

Anna Chawrylak

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 6

30

Natalia Iwaniec

Koło języka angielskiego dla kl. 5b, 5c

24

Urszula Pawłowska

Indywidualny program nauczania

45

Katarzyna Brewczak

Koło polonistyczne kl. 8b (godz. dyr.)

 

13:50-16:20

Marzena Goc

Chór Gaudeamus

38

14:45-15:30

Anna Chawrylak

Koło matematyczne – kl. 8 a (godz. dyr.)

30

Małgorzata Pietraś

Indywidualny program nauczania z j. polskiego

24

Katarzyna Brewczak

Koło polonistyczne kl. 6 c (co dugi tydzień)

38

Krystyna Weiss

Klub ortografitti co 2 tydzień

38

Krystyna Weiss

Koło polonistyczne

38

Beata Szymczyk

Koło biologiczne kl. III G

43

Marzena Plewik

Koło geograficzne

49

Jarosław Górka

Piłka nożna

Hala sportowa

15:35-16:20

Beata Szymczyk

Koło biologiczne

43

15:30-17:00

Ewa Pietrzyk

Koło historyczne w kl. 4 - 7

23

Środa

13:50-14:45

Dorota Ścibak

Zajęcia wyrównujące wiedzę z matematyki dla kl. 4b, 4c, 4d, 4e (co drugi tydzień)

46

Małgorzata Pietraś

Koło wyrównywania wiedzy z języka polskiego dla kl. 4e i kl. 5c

24

Joanna Sieńko

Zajęcia wyrównujące wiedzę dla kl. 4 z informatyki

45

Urszula Pawłowska

Indywidualny program nauczania z języka angielskiego

41

Rafał Kwiatkowski

Pływanie kl. 1-3 SP

pływalnia

Edyta Rząd

Koło rozwijające zainteresowania plastyczne

34

14:45-15:30

Marek Chemperek

Zajęcia wyrównujące wiedzę z informatyki dla kl. 4 i 5

45

Ewelina Gajowiak

Koło języka polskiego

37

Katarzyna Wrońska

Przygotowanie do egzaminu dla kl. 8b

20

Urszula Pawłowska

Koło języka angielskiego (godz. dyr.) dla kl. 8c

 

Jarosław Górka

Zajęcia rozwijające zainteresowania- piłka nożna

Hala sportowa

Katarzyna Brewczak

Koło z języka polskiego

38

Tomasz Bojar

Zespołowe gry sportowe

Hala sportowa

Piotr Żuk

Koło fizyczne

48

Małgorzata Pietraś

Indywidualny program nauczania z j. polskiego

24

 

Renata Krasula

Indywidualny program nauczania z historii

40

14:45-16:15

Edyta Rząd

ZHP

19

Czwartek

12:55-13:40

Katarzyna Woś

Koło teatralno-literackie kl. 4b (co drugi tydzień)

21

13:50-14:35

Anna Pac

Wyrównywanie wiedzy z języka polskiego dla kl. 4d

22

Katarzyna Woś

Koło z języka polskiego kl. IIIDG

(co drugi tydzień)

38

13:50-16:20

Marzena Goc

Chór Gaudeamus

38

14:45-15:30

 

 

 

Urszula Sobiepan

Zajęcia przygotowujące do zdobycia karty rowerowej dla kl. 4a

44

Teresa Rynkowska

Indywidualny program nauczania z matematyki

44

Katarzyna Wrońska

Indywidualny program nauczania z j. angielskiego

41

Renata Krasula

Indywidualny program nauczania z historii

40

Wojciech Ostasz

Rekreacyjne gry sportowe

Hala sportowa

Rafał Kwiatkowski

SKS

Hala sportowa

14:45-16:15

Edyta Rząd

ZHP

19

15:40-17:25

Tomasz Minik

Piłka ręczna

Hala sportowa

Piątek

8:50-9:40

Urszula Pawłowska

Koło języka angielskiego (godz. dyr.) dla 2b, 2c

12

11:50-12:35

Dorota Ścibak

Zajęcia wyrównujące wiedzę z matematyki dla kl. 4a co drugi tydzień

46

Magdalena Snop

Wyrównywanie wiedzy z języka angielskiego dla kl. 4a

22

12:55-13:40

Renata Krasula

Koło historyczne w kl. 5d

40

13:50-14:35

Katarzyna Woś

Koło polonistyczne– kl. IIB, IIC

37

Koło teatralno-literackie kl. IIIG ( co drugi tydzień)

Marzena Gąska

Koło matematyczne – kl. IIIAG – co II tydzień

29

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 7 – co II tydzień.

Anna Stawińska

Wyrównywanie wiedzy z j. polskiego w kl. 5a, 5b, 5d

21

Renata Krasula

Koło historyczne i wos w kl. IIIAG

40

Monika Plewik

Koło Przyjaciół Jana Pawła II

25

14:45-15:30

Andrzej Pietraś

Koło informatyczne

25

Izabella Fila

Wyrównywanie wiedzy z języka niemieckiego dla kl. 8

39

Małgorzata Pietraś

Koło z języka polskiego

24

14:45- 16:30

Michał Dyguś

Pływanie

pływalnia

13:50-14:35

Teresa Rynkowska

Koło motorowerowe

44

19:00-20:00

Ks. Łukasz Kukier

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

 

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo