Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

Imię i nazwisko n-la

przedmiot

data

Godz

wrzesień- spotkanie z rodzicami

grudzień

miejsce konsultacji: pokój nauczycielski

Anna Stawińska

wychowawca kl4a / j.polski

19.12.2017

11.25-12.10

Anna Wójtowicz

wychowawca kl4b / matematyka

07.17.2017

12.30-13.15

Małgorzata Pietraś

wychowawca kl4c / j.polski/j. rosyjski

06.12.2017

12.30-13.15

Marzena Gąska

wychowawca kl4d / matematyka

08.12.2017

9.40-13.30

Alina Widelska

wychowawca kl5a / przyroda

   

Anna Chawrylak

wychowawca kl5b / matematyka

06.12.2017

8.00-8.45

Magdalena Snop

wychowawca kl5c / j.angielski

07.12.2017

10.35-11.20

Krystyna Weiss

wychowawca kl6a / j.polski

13.12.2017

12.30-13.15

Katarzyna Wrońska

wychowawca kl6b / j.angielski

11.12.2017

10.35-11.20

Teresa Rynkowska

wychowawca kl7a / matematyka

15.12.2017

9.45-10.30

Katarzyna Brewczak

wychowawca kl7b / j.polski

07.12.2017

11.25-12.10

Urszula Pawłowska

wychowawca kl7c / j.angielski

08.12.2017

8.50-9.35

Renata Krasula

wychowawca kl2a G/ histora

14.12.2017

12.30-13.15

Dorota Ścibak

wychowawca kl2bG / matematyka

12.12.2017

10.35-11.20

Beata Szymczyk

wychowawca kl2cG / biologia

07.12.2017

11.25-12.10

Katarzyna Woś

wychowawca kl2dG / j.polski

06.12.2017

11.25-12.10

Joanna Sieńko

wychowawca kl3aG / j.niemiecki/ informatyka

13.12.2017

10.35-11.20

Anna Pac-Smoła

wychowawca kl3bG / j.angielski

12.12.2017

8.50-9.35

Izabella Fila

wychowawca kl3cG / j.niemiecki

   

Anna Dyguś

pedagog

13.12.2017

12.00-13.00

Monika Wójcik

chemia

12.12.2017

12.30-13.15

Piotr Żuk

fizyka/ geografia

06.12.2017

13.35-12.20

Edyta Rząd

plastyka

13.12.2017

12.30-13.15

Urszula Sobiepan

muzyka

05.12.2017

11.25-12.10

Monika Plewik

religia

04.12.2017

9.45-10.30

ks Łukasz

religia

11.12.2017

8.50-9.35

Natalia Iwaniec

j. angielski

07.12.2017

12.30-13.15

Agnieszka Chomicka

j. polski

04.12.2017

13.35-14.20

Adam Skraiński

wos

08.12.2017

9.45-10.35

Ewa Pietrzyk

historia

08.12.2017

11.25-12.10

Marek Chemperek

informatyka

06.12.2017

14.25-15.10

Andrzej Pietraś

informatyka

05.12.2017

8.00-8.45

Małgorzata Bojar

w-f

12.12.2017

8.50-10.00

Wojciech Ostasz

w-f

14.12.2017

10.35-11.20

Rafał Kwiatkowski

w-f

08.12.2017

10.35-11.20

Jarosław Górka

w-f

08.12.2017

11.25-12.10

Michał Dyguś

w-f

11.12.2017

11.25-12.10

Bojar Tomasz

w-f

04.12.2017

14.25-15.10

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim    

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

      szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo