GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA BAJECZNY WIANEK WIELKANOCNY (III EDYCJA) – ETAP SZKOLNY JEST JUŻ ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Uczniowie z naszej szkoły z klas: I-VIII przystąpili do Konkursu Gminnego na „Bajeczny wianek wielkanocny”. Patronat honorowy nad Konkursem objął Burmistrz Bełżyc – Pan Ireneusz Łucka, zaś organizatorami przedsięwzięcia byli: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach oraz Miejski Dom Kultury w Bełżycach. Główne cele konkursu: kultywowanie tradycji związanych z obchodami Świąt Wielkanocnych, rozwijanie kreatywności uczestników, wdrażanie do poszukiwania nowych form plastycznych, a także tworzenie możliwości do prezentowania własnych wytworów na forum Gminy Bełżyce. Na konkurs wpłynęły 33 prace (15 prac z klas I-III) i 18 z klas IV-VIII).

Miło nam poinformować o zwycięzcach w kategorii klasy I-III (etap szkolny):

I miejsce – Aleksandra Banach kl. II „a”

II miejsce – Marcelina Stanek kl. II „b”

III miejsce – Alicja Jośko kl. II „a”

Kategoria klasy IV-VIII:

I miejsce – Julia Galik kl. IV „d”

II miejsce – Mateusz Rachwał kl. VI „a”

III miejsce – Martyna Babisz kl. VI „a”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Prace wykonane przez tych uczniów zostały przekazane do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach, by reprezentowały naszą placówkę na etapie gminnym.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają pochwały do dziennika. Dziękujemy serdecznie za udział w Konkursie.

Dorota Nowak
Agnieszka Piłat