Święta tuż, tuż…

Grudzień to magiczny czas, kiedy wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas pełen radości, piękna, magii i czarów. W świetlicy szkolnej dzieci również mogły poczuć ten specyficzny klimat. Świetliczaki z kl. II „a” i II „b” wzięły udział w warsztatach świątecznych poprowadzonych przez panią Dorotę Chudzik z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Bełżycach. Dzieci wykonały ozdoby choinkowe w postaci bałwanków i bombek. Były również rozmowy dotyczące Świąt Bożego Narodzenia.

Ponadto w świetlicy szkolnej dużo się dzieje. Dzieci z klasy II „b” i klas trzecich wspólnie wykonały świąteczny plakat, a także ozdoby choinkowe z wykorzystaniem wielu akcesoriów do zdobienia i dekoracji. Oczywiście nie mogło zabraknąć Mikołajów wykonanych różną techniką. Dzieci poznały tradycje Świąt Bożego Narodzenia i z dużym zaangażowaniem słuchały i śpiewały pastorałki i kolędy.

Życzymy spokojnych i zdrowych Świąt.

Anna Mazurek