DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Świetliczaki uczestniczyły w zajęciach, na których poznały historię pluszowego misia, oglądały prezentację przedstawiającą sławne misie oraz rozwiązywały misiowy quiz. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych misiach oraz prezentowały swoje misie-maskotki.Słuchały także fragmentów bajek pt.: „Miś Uszatek”, układały „misiowe” puzzle, wykonywały opaski – bransoletki na rękę oraz przyozdabiały sylwetki Misiów  z wykorzystaniem  papierowych elementów oraz rolki. Ponadto, na zakończenie zajęć otrzymały tematyczne odznaki , a także Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.

Celem tych zajęć było poznanie przez dzieci historii powstania pluszowego misia, kształtowanie poczucia poszanowania zabawek, ćwiczenie kilkuzdaniowych wypowiedzi na podany temat.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

A. Żydek

D. Nowak