Szkolny Konkurs Patriotyczny pod nazwą „PROJEKT BIŻUTERII PATRIOTYCZNEJ” został rozstrzygnięty!

Na konkurs patriotyczny wpłynęło 21 niezwykle ciekawych i kreatywnie wykonanych prac konkursowych. Jego celem  było budowanie pozytywnego odbioru i popularyzacja symboli narodowych wśród dzieci,utrwalenie symboli narodowych poprzez tworzenie niestandardowych form artystycznych, poszerzenie wiedzy na temat historii Polski. Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie aby dokonać wyboru tych dzieł, które prezentowały następujące cechy: pomysłowość wykonanej pracy, technikę wykonania oraz wkład pracy własnej. Laureaci konkursu zostali wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-I i klasy II-III.

Klasy 0-I:

13.Filip Kaczor, kl. III d

14.Oliwia Partyka, kl. III d

15. Beata Zięba, kl. III d

Każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom udziału oraz nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone przez Dyrektora Szkoły- P. Lucynę Sobczak po powrocie uczniów do szkoły.

W tym miejscu organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród dla laureatów oraz uczestników  Szkolnego Konkursu Patriotycznego.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW NA POLU ARTYSTYCZNYM!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac.

Dorota Nowak, Aneta Żydek, Andrzej Pietraś