XXVI edycja ,,Biegu po uśmiech” w SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku

,,BIEG PO UŚMIECH” to wydarzenie o wieloletniej tradycji – organizowane od 1994 roku. Celem imprezy jest integracja podopiecznych Stowarzyszenia z lokalną społecznością oraz propagowanie zdrowego stylu życia i rodzinnych wartości.

          „Po trudnych wydarzeniach ostatnich 2 lat każdemu potrzeba dużo zabawy i uśmiechu na twarzy. Dlatego zapraszamy wszystkich biegaczy oraz całe rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w Biegu po Uśmiech w Wiosce w Kraśniku. To nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim rodzinne wydarzenie z wieloma atrakcjami. Na zwycięzców poszczególnych konkurencji biegowych będą czekać medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Nikt jednak nie wyjdzie z pustymi rękami – wszyscy uczestnicy biegu otrzymują pamiątkowe dyplomy oraz mogą uczestniczyć w losowaniu nagród - niespodzianek. W międzyczasie czekają nas pokazy i występy artystyczne oraz liczne konkursy. To będzie dzień pełen emocji i uśmiechu. Serdecznie zapraszamy!” – mówi Dariusz Krysiak, Dyrektor Programu SOS Wiosek Dziecięcych w Kraśniku.

Dnia 4 czerwca odbyła się XXVI edycja ,,BIEGU PO UŚMIECH”. Wydarzenie zostało  wznowione po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Impreza skierowana jest do wszystkich miłośników biegania, ale także rodzin, które chcą spędzić ten wyjątkowy dzień aktywnie z uśmiechem na twarzy. Oprócz konkurencji biegowych organizatorzy zapewniają także mnóstwo atrakcji dla dzieci, pokazy artystów i wiele konkursów.

Zdjęcia>>