Get Adobe Flash player

Wyniki konkursu - "Jan Paweł II - święty uśmiechnięty"

Lista osób nagrodzonych w konkursie literackim pod hasłem „Jan Paweł II – święty uśmiechnięty”

 

Kategoria – uczniowie klas 1- 3 szkoły podstawowej

Typ nagrody

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Opiekun

Nagroda główna

Emilia Rzeźniczek

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

w Mętowie

Bożena

Niedźwiadek

Wyróżnienie

Julia Plewik

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

wBełżycach

Anna Marcewicz

Kategoria – uczniowie klas 4 – 6 szkoły podstawowej

Nagroda główna

Filip Łukaszuk

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dorohuczy

Daniel Kowalczyk

Wyróżnienie

Bartłomiej Stasiak

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dorohuczy

Beata Łukaszuk

Kategoria – uczniowie klas 1- 3 gimnazjum

Nagroda główna

Michalina Górna

Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Mętowie

Agnieszka Pawelec

Wyróżnienie

Oliwia Różycka

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stróży

Agnieszka Gremlas

Wyróżnienie

Alicja Walczak

Gimnazjum nr 1 w Bełżycach

Ewelina Gajowiak

 

      

Lista osób nagrodzonych w konkursie plastycznym pod hasłem „Jan Paweł II – święty uśmiechnięty”

Klasy 0- III

I miejsce – Maryla Góra - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dorohuczy

II miejsce - Amelia Plewik- Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

III miejsce – Wiktoria Bednarczyk - Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach   

Wyróżnienia:

  • Elżbieta Łobodzińska - Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie
  • Julia Szczepanik - Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie
  • Kuba Kwiecień - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dorohuczy
  • Olga Paździor - Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
  • Lena Czerniec - Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
  • Natalia Kowaluk - Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  • Aleksandra Lalak - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach

Klasy IV - VI

I miejsce – Wiktoria Kucio - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie

II miejsce - Amelia Gierczyńska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dorohuczy

III miejsce –Weronika Słomka - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dorohuczy

Wyróżnienia:

  • Emilia Wieczorkiewicz - Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Gimnazjum

I miejsce – Jowita Błotniak - Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

II miejsce – Dawid Kobylański – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Chodlu

III miejsce – Iza Rycerz - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stróży

            Wyróżnienia:

  • Przemysław Świstowski - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie
  • Joanna Chęć - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Chodlu
  • Kinga Bonkantner - Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
  • Karolina Kobus - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Puchaczowie.
  •  
  • Lista osób nagrodzonych w konkursie na prezentację multimedialną pod hasłem „Jan Paweł II – święty uśmiechnięty”

  •  

    Szkoła Podstawowa
    I  miejsce - Dominika Frączek - Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła II w Mętowie
    II  miejsce - Katarzyna Widomska - Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
    III miejsce - Mateusz Wyrzykowski - Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
     
    Gimnazjum
    Wyróżnienie - Elżbieta Gryta - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stróży

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim    

 

       dziecko w sieci    sieciaki        

 

      szkola w ruchu      banner patronat