Serdeczna karteczka Podsumowanie

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klasy I „d” i II „b” ze Szkoły Podstawowej   nr 1 w Bełżycach brali udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Serdeczna karteczka”. Głównym celem projektu było wykonanie kartek okolicznościowych. Są one przekazem życzliwości, empatii i szacunku dla ludzi różnych zawodów. Poprzez pokazywanie różnych technik, uczniowie rozwijali swoją aktywność twórczą, wyobraźnię i kreatywność. Raz w miesiącu dzieci według własnego pomysłu wykonywały laurki, które  przybliżały bohatera poszczególnego miesiąca. Opiekunowie projektu dostarczali lub wysyłali  serdeczne karteczki do wybranych osób. Było nam ogromnie miło, że my również otrzymaliśmy prezenty - nasi kolejarze obdarowali nas ciekawymi grami edukacyjnymi.

Z przyjemnością będziemy uczestniczyli w kolejnej edycji projektu.

Opiekunowie :
Anna Ambrożkiewicz