Sukces Michaliny!
Michalina Olszak z klasy IV a została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zwierzaki Słodziaki" .
W swojej kategorii wiekowej zajęła drugie miejsce.
Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej.
Wszystkie nagrodzone prace można zobaczyć w mediach społecznościowych organizatora


















