Warsztaty z okazji Dnia Kobiet w klasie 3c

Z okazji Dnia Kobiet w klasie 3c odbyły się wyjątkowe warsztaty, podczas których dziewczynki mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo. Podczas zajęć uczennice miały możliwość wykonać delikatny makijaż i poznać technikę ozdabiania twarzy. Prowadząca warsztaty p. Angelika Łopion – kosmetolog, pokazywała, jak w bezpieczny i subtelny sposób podkreślić urodę.

Warsztaty były nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale także do rozmów o pewności siebie, o dbaniu o siebie oraz o wzajemnym wspieraniu się. Dziewczynki mogły spędzić czas razem dzieląc się pomysłami i inspirując nawzajem. To spotkanie pokazało, że Dzień Kobiet można świętować w twórczy i radosny sposób, budując przy tym pozytywne relacje i wzmacniając poczucie własnej wartości. Dziękujemy Pani Angelice za poświęcony czas i wspaniałą atmosferę!

Zdjęcia>>

Aleksandra Mirosław