„Muzyczne Dzieciaki”
W grupie 0 d codzienne zajęcia zostały wzbogacone o muzyczne aktywności w ramach innowacji pedagogicznej „Muzyczne Dzieciaki”. Celem działań było umuzykalnienie dzieci, rozwijanie ich wrażliwości artystycznej oraz integracja grupy poprzez wspólne muzykowanie. Dzieci śpiewały, poruszały się w rytm muzyki, grały na instrumentach i odkrywały, że muzyka to nie tylko dźwięki, ale także emocje, współpraca, nauka i dobra zabawa. Muzyczne działania spotkały się z ogromnym entuzjazmem, dlatego na stałe zagoszczą w naszej grupie.
Iwona Kowalczyk
Katarzyna Toruń


















