Podsumowanie konkursu
20 marca odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zwierzaki Słodziaki” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie. Ze względu na duże odległości od miejsca zamieszkania laureatów organizator zorganizował spotkanie podsumowujące konkurs w formule online na platformie Teams. W spotkaniu wzięli udział organizatorzy, jurorzy oceniający prace konkursowe oraz laureaci i opiekunowie. Prace finalistów zostały zaprezentowane i omówione przez jurorów, natomiast nagrody zostaną już wkrótce wysłane do zwycięzców.Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Michalinie, która znalazła się w ich gronie!
Edyta Rząd


















