BYĆ JAK PICASSO…

W marcu, uczniowie klasy I d w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Chwila dla sztuki” zrealizowali ostatnie zadanie  –  malowanie kamieni akrylami. Podczas zajęć powstały fantastyczne i niepowtarzalne prace plastyczne. Warto zaznaczyć, że zabawy tego typu niosą wiele  korzyści: pobudzają do twórczego działania i ekspresji, stymulują oraz wspierają rozwój zmysłów, a także ćwiczą małą motorykę.

Zdjęcia>>

D. Nowak
A. Marcewicz