WIOSENNE WARSZTATY CZYTELNICZO – PLASTYCZNE W KLASIE Id
W kwietniu uczniowie klasy Id uczestniczyli w kolejnych zajęciach czytelniczo – plastycznych związanych z Ogólnopolskim Projektem Edukacyjnym „Książka na cztery pory roku”. Tym razem zajęcia dotyczyły wiosny. Podczas spotkania dzieci obejrzały film edukacyjny pt.: „Wiosna – czyli świat budzi się do życia”. Wysłuchały także opowiadania z japońskiego teatrzyku Kamishibai „Idzie wiosna, Wielkanoc tuż, tuż…”. Podsumowaniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej – żabki metodą origami.
D. Nowak
A. Marcewicz


















