Turniej gry Rummikub

25.05.2025 r. w naszej szkole odbył się turniej gry Rummikub, w którym uczestniczyło 15 uczniów. Rozgrywki dostarczyły uczestnikom wielu emocji, uczyły zdrowej rywalizacji i były świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni – wyłoniono cztery pierwsze miejsca. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Serdecznie gratulujemy wszystkim graczom i dziękujemy za aktywny udział w turnieju.

Zdjęcia>>

Iwona Kowalczyk
Agnieszka Piłat