OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY „KSIĄŻKA O KAŻDEJ PORZE ROKU” W KLASIE I d ZOSTAŁ ZREALIZOWANY!

Pod koniec maja, w klasie Id  zostało zrealizowane ostatnie zadanie z ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Książka o każdej porze roku”. Tym razem zajęcia czytelniczo  – plastyczne dotyczyły lata. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny pt.: „Kazio i lato”, na podstawie którego zostały omówione zmiany zachodzące w przyrodzie w lecie. Oprócz tego, podczas zajęć zostały przeczytane wiersze autorstwa Zbigniewa Dmitrocy „Owady i kwiaty”. Podsumowaniem zajęć była praca plastyczna – biedronka na rolce papieru.

Zdjęcia>>

Dorota Nowak
Anna Marcewicz