Survival&buschkraft na zbiórce

 

W sobotę 20 września zorganizowaliśmy wspólną zbiórkę ze Stowarzyszeniem Razem dla Bełżyc i grupą projektową Survival&Bushcraft. Wybraliśmy się do Wierzchowisk gdzie uczyliśmy się jak zachować się w lesie, jak zbudować szałas, rozpalić ognisko bez pomocy zapałek, strzelać z łuku czy bezpiecznie posługiwać się nożem. Nie zabrakło też zabaw integracyjnych i kiełbasek z ogniska! Dziękujemy za wspólną zbiórkę.