UCZNIOWIE Z NASZEJ SZKOŁY NA PODIUM GMINY BEŁŻYCE

27 marca w Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów i wyróżnionych w III edycji Gminnego Konkursu na Bajeczny Wianek Wielkanocny na Szczeblu Gminnym. Honorowy Patronat nad Konkursem objął Pan Burmistrz Bełżyc – Ireneusz Łucka. Wzięli w nim udział uczniowie z pięciu szkól: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach, Szkoła Podstawowa im. Operacji Most I w Matczynie, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu oraz Szkoła Podstawowa we Wronowie.

Lista nagrodzonych w konkursie:

Kategoria kl. I-III

I miejsce  – Jan Rybak kl. I, SP nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

II miejsce – Aleksandra Banach kl. II „a”, SP nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

III miejsce – Martyna Bondos kl. II, SP we Wronowie

Wyróżnienia:

Alicja Jośko kl. II „a” i Marcelina Stanek kl. II „b”, SP nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Kategoria kl. IV-VIII

I miejsce  – Julia Galik kl. IV „d”, SP nr 1 im Jana Pawła II w Bełżycach

II miejsce  – Hubert Skraiński kl. V, SP nr 2 im Królowej Jadwigi w Bełżycach

III miejsce – Jagoda Ziółek kl. VIII, SP im Marii Konopnickiej w Krzu oraz Nadia Pałka  kl. VI, SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

Wyróżnienia:

Martyna Babisz kl. VI „a”  i Mateusz Rachwał kl. VI „a”  SP nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, a jednocześnie dziękujemy wszystkim za udział. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Zdjęcia >>

Dorota Nowak, Agnieszka Piłat