FINAŁ AKCJI WIELKANOCNEJ

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi została zorganizowana Świąteczna Zbiórka Darów dla Podopiecznych ze Środowiskowego Ośrodka Wsparcia „Pinokio” w Poniatowej. Akcja polegała na zebraniu artykułów spożywczych o długim terminie ważności, np. kaszy, ryżu, konserw itp. oraz artykułów chemicznych (mydeł, szamponów do włosów i innych). Wzięli w niej udział tradycyjnie uczniowie z klas 0-VIII. Cieszymy się bardzo, że zebraliśmy dużą ilość artykułów zarówno spożywczych, jak i chemicznych. Produkty te zostaną odebrane przez Pracowników Ośrodka Wsparcia „Pinokio” przed Świętami Wielkanocnymi.

A oto motto Ks. L. Orione: „Doskonała radość istnieje wyłącznie w doskonałym oddaniu siebie Bogu i ludziom, tak najuboższym, jak i fizycznie, i moralnie zdeformowanym”. W ramach rewanżu za udział w Akcji dla Podopiecznych z Ośrodka Wsparcia, Kierownictwo zadeklarowało dalszą współpracę z naszą szkołą. Bardzo nas ucieszył ten fakt. Na pewno skorzystamyJ

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom i uczniom za czynny udział szkolnej Akcji Charytatywnej na rzecz Ośrodka Wsparcia z Poniatowej. Jesteście wielcy!

Dorota Nowak,
Magdalena Lewandowska,